XM1014 | Tranquility (Field-Tested) — The XM1014 is a powerful fully automatic shotgun that justifies its heftier price tag with the ability to paint a room with lead fast. It has been hand painted with the image of a woman with long hair.\n\nI'm not here for what I need; I'm here for something I want - Imogen and The Oni Part 2
| Aşınma | Normal | StatTrak™ |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $16.43 | $66.58 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $10.75 | $33.74 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $8.22 | $18.97 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $8.25 | $25.59 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $7.52 | $36.52 |
| Kategori | heavy |
| Koleksiyon | The Vanguard Collection |
| Kasa | Operation Vanguard Weapon Case |
Şu anda 6 pazarda $8.22 ile $11.89 arasında satılıyor — %44.7 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 4 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $7.52 fiyatla BS, en pahalısı $16.43 fiyatla FN — aynı desen için 2.2 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %386 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $7.16 ile $12.08 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %16 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $12.08, dibi $7.16. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.5 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
XM1014 | Tranquility (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok skinport bırakıyor: $11.27 eksi %8.0 komisyon, net $10.37. En az marketcsgo bırakıyor: $8.22 eksi %5.0 komisyon, net $7.81. Aradaki $2.56 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Market.TM en iyi fiyat |
$8.22 | — | 2026-11-07 06:55 | 5.0% | $7.81 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$8.85 | 45 | 2026-11-07 06:55 | ~9.7% | $7.99 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$9.81 | 34 | 2026-11-07 03:44 | 15.0% | $8.53 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$10.36 | — | 2026-11-07 06:55 | 6.0% | $9.73 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$11.27 | 5 | 2026-11-07 06:44 | 8.0% | $10.37 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$11.89 | — | 2026-11-07 06:55 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |