MP9 | Rose Iron (Field-Tested) — Manufactured in Switzerland, the cutting-edge MP9 SMG is an ergonomic polymer weapon favored by private security firms. It has been hand painted with a rose and thorn motif in metallic paints of different colors.\n\nBeware its many thorns
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $6.66 | $11.37 | $168 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $5.16 | $8.22 | $119 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $5.40 | $8.54 | $119 |
| Kategori | smg |
| Koleksiyon | The Winter Offensive Collection |
| Kasa | Winter Offensive Weapon Case |
Şu anda 6 pazarda $5.40 ile $7.01 arasında satılıyor — %29.8 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 3 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $5.16 fiyatla MW, en pahalısı $6.66 fiyatla FN — aynı desen için 1.3 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %59 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $5.30 ile $7.69 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %3 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $9.51, dibi $5.30. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.3 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested bulunabilir, Well-Worn, Battle-Scarred ise hiç var olmadı — float'ı 0.3 değerinin üstüne çıkmaz, yani en yıpranmış kopya bile Field-Tested kalır.
MP9 | Rose Iron (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok marketcsgo bırakıyor: $5.83 eksi %5.0 komisyon, net $5.54. En az lis bırakıyor: $5.40 eksi %~9.7 komisyon, net $4.88. Aradaki $0.660 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$5.40 | 116 | 2026-11-06 20:59 | ~9.7% | $4.88 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$5.52 | 3 | 2026-11-06 20:59 | 8.0% | $5.08 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$5.67 | — | 2026-11-06 20:59 | 6.0% | $5.33 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$5.83 | — | 2026-11-06 20:59 | 5.0% | $5.54 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$6.24 | 16 | 2026-11-06 20:33 | 15.0% | $5.43 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$7.01 | — | 2026-11-06 20:59 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |