MP9 | Mount Fuji (Well-Worn) — Manufactured in Switzerland, the cutting-edge MP9 SMG is an ergonomic polymer weapon favored by private security firms. An acrylic painting of Mount Fuji at dawn has been applied. The painting is used as a pattern, so each weapon may appear different.\n\nThe red sun rises
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $11.29 | $24.06 | $225 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $7.64 | $14.31 | aç |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $4.39 | $8.27 | $42.06 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $4.34 | $8.93 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $3.90 | $7.22 | aç |
| Kategori | smg |
| Koleksiyon | The Operation Riptide Collection |
| Kasa | Operation Riptide Case |
Şu anda 6 pazarda $4.34 ile $7.39 arasında satılıyor — %70.3 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 2 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $3.90 fiyatla BS, en pahalısı $11.29 fiyatla FN — aynı desen için 2.9 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %85 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $3.86 ile $7.45 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %4 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $11.42, dibi $3.86. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.55 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
MP9 | Mount Fuji (Well-Worn) 5 pazarda listeleniyor. En çok skinport bırakıyor: $7.39 eksi %8.0 komisyon, net $6.80. En az lis bırakıyor: $4.34 eksi %~9.7 komisyon, net $3.92. Aradaki $2.88 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$4.34 | 39 | 2026-11-07 09:08 | ~9.7% | $3.92 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$4.44 | — | 2026-11-07 09:08 | 5.0% | $4.22 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$4.48 | — | 2026-11-07 09:08 | 6.0% | $4.21 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$5.02 | 20 | 2026-11-07 07:50 | 15.0% | $4.37 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$5.69 | — | 2026-11-07 09:08 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Skinport |
$7.39 | 5 | 2026-11-07 08:56 | 8.0% | $6.80 | karta | Pazara git ↗ |