M4A4 | X-Ray (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. A custom painted M4 showing its internals with an X-Ray
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $99.83 | $121 | — |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $69.18 | $93.09 | $1 219 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $72.21 | $82.10 | — |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The eSports 2013 Winter Collection |
| Kasa | eSports 2013 Winter Case |
Şu anda 6 pazarda $72.21 ile $121 arasında satılıyor — %67.5 fark. Likidite orta: günde 5 satış — piyasa fiyatından satmak saatler değil, günler alır.
Bu skinin 3 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $69.18 fiyatla MW, en pahalısı $99.83 fiyatla FN — aynı desen için 1.4 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %35 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $68.75 ile $125 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %29 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $180, dibi $68.75. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.3 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested bulunabilir, Well-Worn, Battle-Scarred ise hiç var olmadı — float'ı 0.3 değerinin üstüne çıkmaz, yani en yıpranmış kopya bile Field-Tested kalır.
M4A4 | X-Ray (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $97.59 eksi %15.0 komisyon, net $84.86. En az lis bırakıyor: $72.57 eksi %~9.7 komisyon, net $65.53. Aradaki $19.33 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $71.66.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$72.21 | 4 | 2026-11-07 06:44 | 8.0% | $66.43 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$72.57 | 93 | 2026-11-07 07:06 | ~9.7% | $65.53 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$73.47 | — | 2026-11-07 07:06 | 6.0% | $69.07 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$75.44 | — | 2026-11-07 07:06 | 5.0% | $71.66 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$97.59 | 27 | 2026-11-07 04:25 | 15.0% | $84.86 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$121 | — | 2026-11-07 07:06 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |