M4A4 | Etch Lord (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted to appear as if it was etched into.\n\nIt's just a phase
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $2.65 | $5.75 | $104 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.720 | $1.66 | $72.57 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.290 | $0.740 | $42.06 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.270 | $0.620 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $0.280 | $0.620 | $45.10 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Kilowatt Collection |
| Kasa | Kilowatt Case |
Şu anda 6 pazarda $0.290 ile $0.980 arasında satılıyor — %237.9 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.270 fiyatla WW, en pahalısı $2.65 fiyatla FN — aynı desen için 9.8 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %130 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $0.250 ile $0.990 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %12 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $2.19, dibi $0.250. Bu skinin float'ı 0.0 ile 1.0 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Etch Lord (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok lis bırakıyor: $0.980 eksi %~9.7 komisyon, net $0.880. En az skinport bırakıyor: $0.290 eksi %8.0 komisyon, net $0.270. Aradaki $0.610 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$0.290 | 989 | 2026-11-07 06:44 | 8.0% | $0.270 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.343 | — | 2026-11-07 06:55 | 5.0% | $0.330 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$0.357 | — | 2026-11-07 06:55 | 6.0% | $0.340 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.480 | 1277 | 2026-11-07 06:27 | 15.0% | $0.420 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$0.500 | — | 2026-11-07 06:55 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$0.980 | 46 | 2026-11-07 06:55 | ~9.7% | $0.880 | karta | Pazara git ↗ |