M4A4 | Etch Lord (Well-Worn) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted to appear as if it was etched into.\n\nIt's just a phase
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $2.77 | $5.43 | $10.03 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.720 | $1.66 | $72.56 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.290 | $0.740 | $5.11 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.270 | $0.600 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $0.280 | $0.630 | $5.04 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Kilowatt Collection |
| Kasa | Kilowatt Case |
| Medyan fiyat | $0.450 |
| 24 sa satış | 300 |
Şu anda 6 pazarda $0.270 ile $0.430 arasında satılıyor — %59.3 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 3 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.270 fiyatla WW, en pahalısı $2.77 fiyatla FN — aynı desen için 10.3 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %122 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $0.270 ile $0.600 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %7 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $0.600, dibi $0.260. Bu skinin float'ı 0.0 ile 1.0 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Etch Lord (Well-Worn) 5 pazarda listeleniyor. En çok lis bırakıyor: $0.410 eksi %~9.7 komisyon, net $0.370. En az skinport bırakıyor: $0.270 eksi %8.0 komisyon, net $0.250. Aradaki $0.120 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$0.270 | 972 | 2026-11-07 19:48 | 8.0% | $0.250 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$0.315 | — | 2026-11-07 20:11 | 6.0% | $0.300 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.344 | — | 2026-11-07 20:11 | 5.0% | $0.330 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$0.410 | 43 | 2026-11-07 20:11 | ~9.7% | $0.370 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.420 | 1724 | 2026-11-07 19:50 | 15.0% | $0.370 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$0.430 | — | 2026-11-07 20:11 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |