MP9 | Sand Scale (Field-Tested) — Manufactured in Switzerland, the cutting-edge MP9 SMG is an ergonomic polymer weapon favored by private security firms. It has been custom painted grey and tan.\n\nWe must prepare for retaliation - Felix Riley, Commanding Officer
| Aşınma | Normal | StatTrak™ |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $5.06 | $0.950 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.820 | $0.340 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.353 | $0.250 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.300 | $0.320 |
| Kategori | smg |
| Koleksiyon | The Glove Collection |
| Kasa | Glove Case |
Şu anda 6 pazarda $0.350 ile $0.530 arasında satılıyor — %50.1 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 4 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.300 fiyatla WW, en pahalısı $5.06 fiyatla FN — aynı desen için 16.9 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %7 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $0.350 ile $0.780 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %33 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $1.02, dibi $0.350. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.45 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn bulunabilir, Battle-Scarred ise hiç var olmadı — float'ı 0.45 değerinin üstüne çıkmaz, yani en yıpranmış kopya bile Well-Worn kalır.
MP9 | Sand Scale (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $0.530 eksi %15.0 komisyon, net $0.460. En az waxpeer bırakıyor: $0.353 eksi %6.0 komisyon, net $0.330. Aradaki $0.130 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek lis, net $0.380.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Waxpeer en iyi fiyat |
$0.353 | — | 2026-11-07 10:14 | 6.0% | $0.330 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$0.380 | 82 | 2026-11-07 10:03 | 8.0% | $0.350 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.382 | — | 2026-11-07 10:14 | 5.0% | $0.360 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$0.420 | 40 | 2026-11-07 10:14 | ~9.7% | $0.380 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$0.470 | — | 2026-11-07 10:14 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.530 | 354 | 2026-11-07 07:50 | 15.0% | $0.460 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |