MP7 | Fade (Field-Tested) — Versatile but expensive, the German-made MP7 SMG is the perfect choice for high-impact close-range combat. It has been painted by airbrushing transparent paints that fade together over a chrome base coat.\n\nThis isn't just a weapon, it's a conversation piece - Imogen, Arms Dealer In Training
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $8.82 | $31.00 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $5.67 | $22.50 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $5.61 | $26.85 |
| Kategori | smg |
| Koleksiyon | The 2018 Inferno Collection |
| Kasa | London 2018 Inferno Souvenir Package |
Şu anda 6 pazarda $5.61 ile $8.49 arasında satılıyor — %51.3 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 3 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 3 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $5.61 fiyatla FT, en pahalısı $8.82 fiyatla FN — aynı desen için 1.6 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $5.15 ile $10.23 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %13 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $13.04, dibi $5.15. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.25 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested bulunabilir, Well-Worn, Battle-Scarred ise hiç var olmadı — float'ı 0.25 değerinin üstüne çıkmaz, yani en yıpranmış kopya bile Field-Tested kalır. Fade'de önemli olan fade yüzdesidir: paint seed bunu tam olarak sabitler ve tam fade'e yakın kopyalar, aynı ad ve aynı aşınmadaki sıradan kopyalardan belirgin biçimde pahalıdır.
MP7 | Fade (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok marketcsgo bırakıyor: $6.60 eksi %5.0 komisyon, net $6.27. En az lis bırakıyor: $5.68 eksi %~9.7 komisyon, net $5.13. Aradaki $1.14 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$5.61 | 66 | 2026-11-07 10:03 | 8.0% | $5.16 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$5.68 | 748 | 2026-11-07 10:25 | ~9.7% | $5.13 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$6.02 | — | 2026-11-07 10:25 | 6.0% | $5.66 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$6.60 | — | 2026-11-07 10:25 | 5.0% | $6.27 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$6.99 | 145 | 2026-11-07 07:50 | 15.0% | $6.08 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$8.49 | — | 2026-11-07 10:25 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |