M4A4 | Poly Mag (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. This custom paint job features a clear polymer magazine and a tan colored stock, hand guard, and grip.\n\nStandard operating procedure
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $0.770 | $1.60 | $1.13 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.110 | $0.221 | $0.280 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.070 | $0.070 | $0.090 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.050 | $0.070 | $44.36 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $0.060 | $0.070 | — |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Recoil Collection |
| Kasa | Recoil Case |
| Medyan fiyat | $0.110 |
| 24 sa satış | 125 |
Şu anda 6 pazarda $0.070 ile $0.270 arasında satılıyor — %285.7 fark. Likidite orta: günde 8 satış — piyasa fiyatından satmak saatler değil, günler alır.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.050 fiyatla WW, en pahalısı $0.770 fiyatla FN — aynı desen için 15.4 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %40 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $0.070 ile $0.260 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %16 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $0.700, dibi $0.050. Bu skinin float'ı 0.0 ile 1.0 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Poly Mag (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok lis bırakıyor: $0.270 eksi %~9.7 komisyon, net $0.240. En az skinport bırakıyor: $0.070 eksi %8.0 komisyon, net $0.060. Aradaki $0.180 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$0.070 | 795 | 2026-11-08 00:27 | 8.0% | $0.060 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$0.085 | — | 2026-11-08 00:59 | 6.0% | $0.080 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.099 | — | 2026-11-08 00:59 | 5.0% | $0.090 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.110 | 1547 | 2026-11-08 00:14 | 15.0% | $0.100 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$0.110 | — | 2026-11-08 00:59 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$0.270 | 100 | 2026-11-08 00:59 | ~9.7% | $0.240 | karta | Pazara git ↗ |