M4A4 | Hellish (Minimal Wear) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted with orange and yellow flames over a black glitter base.\n\nLike hell...
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $118 | $318 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $26.85 | $48.44 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $13.47 | $31.81 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $9.43 | $20.06 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $8.70 | $21.06 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Train 2025 Collection |
| Kasa | Austin 2025 Train Souvenir Package |
Şu anda 6 pazarda $26.85 ile $39.58 arasında satılıyor — %47.4 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $8.70 fiyatla BS, en pahalısı $118 fiyatla FN — aynı desen için 13.5 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $23.51 ile $47.70 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %27 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $120, dibi $23.51. Bu skinin float'ı 0.0 ile 1.0 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Hellish (Minimal Wear) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $35.96 eksi %15.0 komisyon, net $31.27. En az lis bırakıyor: $26.85 eksi %~9.7 komisyon, net $24.25. Aradaki $7.02 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $27.70.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$26.85 | 315 | 2026-11-07 14:27 | ~9.7% | $24.25 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$28.13 | — | 2026-11-07 14:27 | 6.0% | $26.44 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$29.16 | — | 2026-11-07 14:27 | 5.0% | $27.70 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$29.85 | 97 | 2026-11-07 14:16 | 8.0% | $27.46 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$35.96 | 93 | 2026-11-07 13:45 | 15.0% | $31.27 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$39.58 | — | 2026-11-07 14:27 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |