M4A4 | Hellish (Factory New) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted with orange and yellow flames over a black glitter base.\n\nLike hell...
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $111 | $318 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $27.28 | $48.68 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $13.09 | $32.13 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $9.43 | $20.06 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $8.70 | $12.81 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Train 2025 Collection |
| Kasa | Austin 2025 Train Souvenir Package |
Şu anda 6 pazarda $111 ile $178 arasında satılıyor — %59.2 fark. Likidite orta: günde 9 satış — piyasa fiyatından satmak saatler değil, günler alır.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $8.70 fiyatla BS, en pahalısı $111 fiyatla FN — aynı desen için 12.8 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $91.69 ile $199 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %18 daha yüksek. Tüm zamanların zirvesi $500, dibi $91.69. Bu skinin float'ı 0.0 ile 1.0 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Hellish (Factory New) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $178 eksi %15.0 komisyon, net $154. En az skinport bırakıyor: $111 eksi %8.0 komisyon, net $103. Aradaki $51.78 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $123.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$111 | 37 | 2026-11-07 20:22 | 8.0% | $103 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$118 | 201 | 2026-11-07 20:45 | ~9.7% | $106 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$124 | — | 2026-11-07 20:45 | 6.0% | $116 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$129 | — | 2026-11-07 20:45 | 5.0% | $123 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$176 | — | 2026-11-07 20:45 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$178 | 29 | 2026-11-07 19:50 | 15.0% | $154 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |