M4A4 | Evil Daimyo (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted with a graphic design in red and black.\n\nCarmen. I found him...- The Oni and The Valkyrie Part 1
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $6.51 | $18.22 | aç |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $3.94 | $10.31 | $199 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $2.58 | $7.50 | $17.86 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $2.58 | $8.07 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $2.81 | $7.64 | aç |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Falchion Collection |
| Kasa | Falchion Case |
| Medyan fiyat | $3.42 |
| 24 sa satış | 110 |
Şu anda 7 pazarda $2.58 ile $3.85 arasında satılıyor — %49.2 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 4 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $2.58 fiyatla FT, en pahalısı $6.51 fiyatla FN — aynı desen için 2.5 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %191 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $1.85 ile $4.06 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %12 daha yüksek. Tüm zamanların zirvesi $11.50, dibi $1.85. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.52 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Evil Daimyo (Field-Tested) 6 pazarda listeleniyor. En çok csdeals bırakıyor: $3.35 eksi %2.0 komisyon, net $3.28. En az lis bırakıyor: $2.58 eksi %~9.7 komisyon, net $2.33. Aradaki $0.950 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$2.58 | 226 | 2026-11-08 05:24 | ~9.7% | $2.33 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$2.60 | — | 2026-11-08 05:24 | 6.0% | $2.45 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$2.96 | 89 | 2026-11-08 05:03 | 8.0% | $2.72 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$2.99 | — | 2026-11-08 05:24 | 5.0% | $2.84 | karta | Pazara git ↗ |
CS.Deals |
$3.35 | — | 2026-11-08 05:24 | 2.0% | $3.28 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$3.36 | 677 | 2026-11-08 04:09 | 15.0% | $2.92 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$3.85 | — | 2026-11-08 05:24 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |