StatTrak™ M4A4 | Hellfire (Factory New) — This item features StatTrak™ technology, which tracks certain statistics when equipped by its owner.This item tracks Confirmed Kills. More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. A devil-like creature has been hand painted among fire and chains.\n\nAnd brim pebbles
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $253 | $186 | $476 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $118 | $128 | — |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $96.80 | $95.29 | — |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $64.99 | $91.36 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $63.64 | $87.41 | — |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Operation Hydra Collection |
| Kasa | Operation Hydra Case |
Şu anda 6 pazarda $186 ile $320 arasında satılıyor — %71.6 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 4 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $63.64 fiyatla BS, en pahalısı $253 fiyatla FN — aynı desen için 4.0 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %37 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $186 ile $393 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %6 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $409, dibi $186. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.5 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
StatTrak™ M4A4 | Hellfire (Factory New) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $320 eksi %15.0 komisyon, net $278. En az lis bırakıyor: $188 eksi %~9.7 komisyon, net $170. Aradaki $108 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $185.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$186 | 7 | 2026-11-08 19:16 | 8.0% | $172 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$187 | — | 2026-11-08 19:38 | 6.0% | $176 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$188 | 68 | 2026-11-08 19:38 | ~9.7% | $170 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$195 | — | 2026-11-08 19:38 | 5.0% | $185 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$262 | — | 2026-11-08 19:38 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$320 | 7 | 2026-11-08 19:22 | 15.0% | $278 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |