M4A4 | Hellfire (Well-Worn) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. A devil-like creature has been hand painted among fire and chains.\n\nAnd brim pebbles
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $272 | $186 | $223 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $124 | $128 | — |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $99.00 | $95.69 | — |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $63.96 | $98.33 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $64.28 | $103 | — |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Operation Hydra Collection |
| Kasa | Operation Hydra Case |
Şu anda 6 pazarda $63.96 ile $84.13 arasında satılıyor — %31.5 fark. Likidite orta: günde 6 satış — piyasa fiyatından satmak saatler değil, günler alır.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $63.96 fiyatla WW, en pahalısı $272 fiyatla FN — aynı desen için 4.2 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %54 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $56.03 ile $93.70 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %0 daha yüksek. Tüm zamanların zirvesi $151, dibi $51.05. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.5 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Hellfire (Well-Worn) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $84.13 eksi %15.0 komisyon, net $73.16. En az lis bırakıyor: $63.96 eksi %~9.7 komisyon, net $57.76. Aradaki $15.40 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $66.04.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$63.96 | 66 | 2026-11-07 16:55 | ~9.7% | $57.76 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$67.16 | — | 2026-11-07 16:55 | 6.0% | $63.13 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$69.09 | 1 | 2026-11-07 16:32 | 8.0% | $63.56 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$69.52 | — | 2026-11-07 16:55 | 5.0% | $66.04 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$74.86 | — | 2026-11-07 16:55 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$84.13 | 11 | 2026-11-07 16:31 | 15.0% | $73.16 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |