R8 Revolver | Amber Fade (Minimal Wear) — The R8 Revolver delivers a highly accurate and powerful round at the expense of a lengthy trigger-pull. Firing rapidly by fanning the hammer may be the best option when point-blank stopping power is required. It has been painted by airbrushing transparent paints that fade together over a chrome base coat.\n\nThis isn't just a weapon, it's a conversation piece - Imogen, Arms Dealer In Training
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $2.19 | $22.46 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $1.03 | $10.54 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.908 | $14.46 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $2.40 | — |
| Kategori | pistol |
| Koleksiyon | The Dust 2 Collection |
| Kasa | DreamHack 2013 Souvenir Package |
Şu anda 7 pazarda $1.03 ile $1.61 arasında satılıyor — %56.3 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 2 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 4 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.908 fiyatla FT, en pahalısı $2.40 fiyatla WW — aynı desen için 2.6 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $0.950 ile $1.75 arasında kaldı. Tüm zamanların zirvesi $1.75, dibi $0.950. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.4 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn bulunabilir, Battle-Scarred ise hiç var olmadı — float'ı 0.4 değerinin üstüne çıkmaz, yani en yıpranmış kopya bile Well-Worn kalır. Fade'de önemli olan fade yüzdesidir: paint seed bunu tam olarak sabitler ve tam fade'e yakın kopyalar, aynı ad ve aynı aşınmadaki sıradan kopyalardan belirgin biçimde pahalıdır.
R8 Revolver | Amber Fade (Minimal Wear) 6 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $1.46 eksi %15.0 komisyon, net $1.27. En az lis bırakıyor: $1.03 eksi %~9.7 komisyon, net $0.930. Aradaki $0.340 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek csdeals, net $1.10.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$1.03 | 239 | 2026-11-06 22:51 | ~9.7% | $0.930 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$1.04 | — | 2026-11-06 22:51 | 6.0% | $0.980 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$1.06 | — | 2026-11-06 22:51 | 5.0% | $1.01 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$1.08 | 141 | 2026-11-06 22:40 | 8.0% | $0.990 | karta | Pazara git ↗ |
CS.Deals |
$1.12 | — | 2026-11-06 22:51 | 2.0% | $1.10 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$1.46 | 1050 | 2026-11-06 18:04 | 15.0% | $1.27 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$1.61 | — | 2026-11-06 22:51 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |