P90 | Vent Rush (Field-Tested) — Easily recognizable for its unique bullpup design, the P90 is a great weapon to shoot on the move due to its high-capacity magazine and low recoil. It has been custom painted to resemble a P90 intersecting with gaffer tape, tubes, and fire.\n\n\"Do you know how fast you were going?\"
| Aşınma | Normal | StatTrak™ |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $1.09 | $1.84 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.510 | $0.970 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.290 | $0.450 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.300 | $0.480 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $0.300 | $0.490 |
| Kategori | smg |
| Koleksiyon | The Recoil Collection |
| Kasa | Recoil Case |
Şu anda 7 pazarda $0.290 ile $0.520 arasında satılıyor — %79.3 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 3 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.290 fiyatla FT, en pahalısı $1.09 fiyatla FN — aynı desen için 3.8 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %55 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $0.200 ile $0.500 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %6 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $0.550, dibi $0.200. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.7 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
P90 | Vent Rush (Field-Tested) 6 pazarda listeleniyor. En çok lis bırakıyor: $0.520 eksi %~9.7 komisyon, net $0.470. En az skinport bırakıyor: $0.290 eksi %8.0 komisyon, net $0.270. Aradaki $0.200 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$0.290 | 1097 | 2026-11-07 15:58 | 8.0% | $0.270 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$0.315 | — | 2026-11-07 15:58 | 6.0% | $0.300 | karta | Pazara git ↗ |
CS.Deals |
$0.360 | — | 2026-11-07 15:58 | 2.0% | $0.350 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.439 | — | 2026-11-07 15:58 | 5.0% | $0.420 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.470 | 930 | 2026-11-07 14:26 | 15.0% | $0.410 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$0.500 | — | 2026-11-07 15:58 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$0.520 | 90 | 2026-11-07 15:58 | ~9.7% | $0.470 | karta | Pazara git ↗ |