M4A4 | Red DDPAT (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been painted using a red Digital Disruptive Pattern (DDPAT) hydrographic.\n\nBy the time you're close enough to notice the pixels it's already too late
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $134 | $26.83 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $25.67 | $20.35 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $24.88 | $18.55 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $69.05 | $20.78 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $33.43 | $13.38 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The 2021 Dust 2 Collection |
| Kasa | Stockholm 2021 Dust II Souvenir Package |
Şu anda 6 pazarda $24.88 ile $32.92 arasında satılıyor — %32.3 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $24.88 fiyatla FT, en pahalısı $134 fiyatla FN — aynı desen için 5.4 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $19.59 ile $84.36 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %15 daha yüksek. Tüm zamanların zirvesi $89.69, dibi $18.07. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.5 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Red DDPAT (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $32.92 eksi %15.0 komisyon, net $28.63. En az lis bırakıyor: $24.88 eksi %~9.7 komisyon, net $22.47. Aradaki $6.16 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $25.20.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$24.88 | 62 | 2026-11-07 03:28 | ~9.7% | $22.47 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$26.12 | — | 2026-11-07 03:28 | 6.0% | $24.56 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$26.38 | 2 | 2026-11-07 03:28 | 8.0% | $24.27 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$26.53 | — | 2026-11-07 03:28 | 5.0% | $25.20 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$26.55 | — | 2026-11-07 03:28 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$32.92 | 13 | 2026-11-07 02:22 | 15.0% | $28.63 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |