MP9 | Capillary (Field-Tested) — Manufactured in Switzerland, the cutting-edge MP9 SMG is an ergonomic polymer weapon favored by private security firms. A custom paint job comprised of intricate teal and coral veins has been applied.\n\n857 bpm
| Aşınma | Normal | StatTrak™ |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $0.790 | $1.60 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.410 | $0.822 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.280 | $0.320 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.250 | $0.250 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $0.240 | $0.264 |
| Kategori | smg |
| Koleksiyon | The Horizon Collection |
| Kasa | Horizon Case |
Şu anda 6 pazarda $0.280 ile $0.630 arasında satılıyor — %125.0 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.240 fiyatla BS, en pahalısı $0.790 fiyatla FN — aynı desen için 3.3 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %10 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $0.280 ile $0.630 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %19 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $0.630, dibi $0.280. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.7 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
MP9 | Capillary (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $0.630 eksi %15.0 komisyon, net $0.550. En az skinport bırakıyor: $0.280 eksi %8.0 komisyon, net $0.260. Aradaki $0.290 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $0.340.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$0.280 | 252 | 2026-11-06 22:40 | 8.0% | $0.260 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$0.330 | 54 | 2026-11-06 23:02 | ~9.7% | $0.300 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$0.336 | — | 2026-11-06 23:02 | 6.0% | $0.320 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.360 | — | 2026-11-06 23:02 | 5.0% | $0.340 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$0.410 | — | 2026-11-06 23:02 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.630 | 176 | 2026-11-06 19:51 | 15.0% | $0.550 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |