M4A4 | Tornado (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has individual parts spray-painted solid colors in a tornado color scheme.\n\nDon't be fooled by its simplicity
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $78.00 | $180 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $16.96 | $17.67 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $6.46 | $8.63 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $5.63 | $9.53 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $4.86 | $5.56 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Inferno Collection |
| Kasa | ESL One Cologne 2014 Inferno Souvenir Package |
| Medyan fiyat | $8.31 |
| 24 sa satış | 6 |
Şu anda 6 pazarda $6.46 ile $10.13 arasında satılıyor — %56.8 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 3 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $4.86 fiyatla BS, en pahalısı $78.00 fiyatla FN — aynı desen için 16.0 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $6.11 ile $10.95 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %11 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $1 799, dibi $6.11. Bu skinin float'ı 0.06 ile 0.8 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Tornado (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $8.08 eksi %15.0 komisyon, net $7.03. En az lis bırakıyor: $6.46 eksi %~9.7 komisyon, net $5.83. Aradaki $1.20 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $6.73.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$6.46 | 183 | 2026-11-08 00:48 | ~9.7% | $5.83 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$6.68 | — | 2026-11-08 00:48 | 6.0% | $6.28 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$7.09 | — | 2026-11-08 00:48 | 5.0% | $6.73 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$7.23 | 10 | 2026-11-08 00:27 | 8.0% | $6.65 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$8.08 | 102 | 2026-11-07 22:52 | 15.0% | $7.03 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$10.13 | — | 2026-11-08 00:48 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |