M4A4 | Desert-Strike (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted with a high-tech design in tan and black.
| Aşınma | Normal | StatTrak™ |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $60.03 | $56.33 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $28.28 | $33.45 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $24.99 | $31.47 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $25.34 | $53.64 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $27.59 | $39.00 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Huntsman Collection |
| Kasa | Huntsman Weapon Case |
Şu anda 6 pazarda $24.99 ile $41.73 arasında satılıyor — %67.0 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 2 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $24.99 fiyatla FT, en pahalısı $60.03 fiyatla FN — aynı desen için 2.4 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %26 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $24.98 ile $44.75 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %31 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $82.42, dibi $24.98. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.7 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Desert-Strike (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $34.13 eksi %15.0 komisyon, net $29.68. En az lis bırakıyor: $24.99 eksi %~9.7 komisyon, net $22.57. Aradaki $7.11 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $26.15.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$24.99 | 254 | 2026-11-07 08:23 | ~9.7% | $22.57 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$26.24 | — | 2026-11-07 08:23 | 6.0% | $24.67 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$27.52 | — | 2026-11-07 08:23 | 5.0% | $26.15 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$28.07 | 24 | 2026-11-07 08:23 | 8.0% | $25.82 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$34.13 | 67 | 2026-11-07 06:27 | 15.0% | $29.68 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$41.73 | — | 2026-11-07 08:23 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |