M4A4 | Daybreak (Well-Worn) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been painted with a sunrise in metallic paints.\n\nThe sun rises on the just and unjust alike
| Aşınma | Normal |
|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $552 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $407 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $436 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $934 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $381 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Rising Sun Collection |
Şu anda 2 pazarda $934 ile $1 176 arasında satılıyor — %25.9 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $381 fiyatla BS, en pahalısı $934 fiyatla WW — aynı desen için 2.4 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $875 ile $5 544 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %9 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $5 544, dibi $467. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.6 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Daybreak (Well-Worn) 2 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $1 176 eksi %15.0 komisyon, net $1 023. En az lis bırakıyor: $934 eksi %~9.7 komisyon, net $844. Aradaki $179 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek lis, net $844.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$934 | 2 | 2026-11-08 19:16 | ~9.7% | $844 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$1 176 | 1 | 2026-11-08 15:46 | 15.0% | $1 023 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |