M4A4 | Converter (Minimal Wear) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. A red and black mesh hydrographic has been applied.\n\nNot so harmful after all...
| Aşınma | Normal | Souvenir |
|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $1.26 | $7.67 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $0.700 | $4.08 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $0.500 | $1.86 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $0.540 | $7.28 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The 2018 Inferno Collection |
| Kasa | London 2018 Inferno Souvenir Package |
Şu anda 6 pazarda $0.700 ile $1.10 arasında satılıyor — %57.1 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 2 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 4 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $0.500 fiyatla FT, en pahalısı $1.26 fiyatla FN — aynı desen için 2.5 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $0.700 ile $1.16 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %9 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $2.58, dibi $0.700. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.4 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Factory New, Minimal Wear, Field-Tested, Well-Worn bulunabilir, Battle-Scarred ise hiç var olmadı — float'ı 0.4 değerinin üstüne çıkmaz, yani en yıpranmış kopya bile Well-Worn kalır.
M4A4 | Converter (Minimal Wear) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $0.970 eksi %15.0 komisyon, net $0.840. En az lis bırakıyor: $0.700 eksi %~9.7 komisyon, net $0.630. Aradaki $0.210 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $0.720.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$0.700 | 443 | 2026-11-07 01:42 | ~9.7% | $0.630 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$0.714 | — | 2026-11-07 01:42 | 6.0% | $0.670 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$0.750 | 157 | 2026-11-07 01:21 | 8.0% | $0.690 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$0.759 | — | 2026-11-07 01:42 | 5.0% | $0.720 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$0.970 | 1339 | 2026-11-06 22:17 | 15.0% | $0.840 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$1.10 | — | 2026-11-07 01:42 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |