M4A4 | Buzz Kill (Well-Worn) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. This Sektor Industry firearm has been sleekly painted in yellow and green.\n\nThere's one at every party
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $372 | $148 | — |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $225 | $101 | — |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $187 | $74.98 | — |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $196 | $85.01 | $53.60 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $165 | $79.13 | — |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Glove Collection |
| Kasa | Glove Case |
Şu anda 6 pazarda $196 ile $288 arasında satılıyor — %46.8 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $165 fiyatla BS, en pahalısı $372 fiyatla FN — aynı desen için 2.3 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $156 ile $348 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %13 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $400, dibi $156. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.7 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A4 | Buzz Kill (Well-Worn) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $242 eksi %15.0 komisyon, net $210. En az lis bırakıyor: $196 eksi %~9.7 komisyon, net $177. Aradaki $32.96 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $190.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Waxpeer en iyi fiyat |
$196 | — | 2026-11-07 19:48 | 6.0% | $184 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$196 | 59 | 2026-11-07 19:48 | ~9.7% | $177 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$200 | — | 2026-11-07 19:48 | 5.0% | $190 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$206 | 4 | 2026-11-07 19:48 | 8.0% | $190 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$242 | 17 | 2026-11-07 19:50 | 15.0% | $210 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$288 | — | 2026-11-07 19:48 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |