M4A4 | Asiimov (Field-Tested) — More accurate but less damaging than its AK-47 counterpart, the M4A4 is the full-auto assault rifle of choice for CTs. It has been custom painted with a sci-fi design.\n\nAnyone can predict the future... a visionary shapes it
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $154 | $434 | $87.71 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $103 | $301 | $66.98 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $64.60 | $171 | $51.54 |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Winter Offensive Collection |
| Kasa | Winter Offensive Weapon Case |
Şu anda 6 pazarda $154 ile $249 arasında satılıyor — %61.5 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 1 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 3 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $64.60 fiyatla BS, en pahalısı $154 fiyatla FT — aynı desen için 2.4 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %165 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $154 ile $268 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %14 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $990, dibi $154. Bu skinin float'ı 0.18 ile 1.0 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Bu skin her aşınmada yok: Field-Tested, Well-Worn, Battle-Scarred bulunabilir, Factory New, Minimal Wear ise hiç var olmadı — float aralığı ancak 0.18 değerinden başlar. Elde edilebilecek en temiz kopya Field-Tested.
M4A4 | Asiimov (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $209 eksi %15.0 komisyon, net $182. En az skinport bırakıyor: $154 eksi %8.0 komisyon, net $142. Aradaki $40.17 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $155.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$154 | 48 | 2026-11-06 21:33 | 8.0% | $142 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$158 | 268 | 2026-11-06 21:33 | ~9.7% | $143 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$163 | — | 2026-11-06 21:33 | 6.0% | $153 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$164 | — | 2026-11-06 21:33 | 5.0% | $155 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$209 | 62 | 2026-11-06 19:51 | 15.0% | $182 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$249 | — | 2026-11-06 21:33 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |