M4A1-S | Cyrex (Field-Tested) — With a smaller magazine than its unmuffled counterpart, the silenced M4A1 provides quieter shots with less recoil and better accuracy. It has been custom painted with a high-tech design in black, white, and red.\n\nSebastien is coming for me Valeria... we don't have much time - Chase Turner, Coalition Defector
| Aşınma | Normal | StatTrak™ | Souvenir |
|---|---|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $159 | $194 | $582 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $153 | $163 | — |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $150 | $143 | — |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $144 | $182 | — |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $158 | $120 | — |
| Kategori | rifle |
| Koleksiyon | The Breakout Collection |
| Kasa | Operation Breakout Weapon Case |
Şu anda 6 pazarda $150 ile $251 arasında satılıyor — %67.6 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 3 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $144 fiyatla WW, en pahalısı $159 fiyatla FN — aynı desen için 1.1 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Aynı aşınmanın StatTrak sürümü %26 daha pahalı — öldürme sayacı ayrıca fiyatlanır. Son 30 günde fiyat $88.07 ile $259 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %8 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $260, dibi $88.07. Bu skinin float'ı 0.0 ile 0.5 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
M4A1-S | Cyrex (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $194 eksi %15.0 komisyon, net $169. En az skinport bırakıyor: $150 eksi %8.0 komisyon, net $138. Aradaki $31.04 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $167.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skinport en iyi fiyat |
$150 | 98 | 2026-11-07 05:04 | 8.0% | $138 | karta | Pazara git ↗ |
Lis-Skins |
$159 | 226 | 2026-11-07 05:26 | ~9.7% | $144 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$167 | — | 2026-11-07 05:26 | 6.0% | $157 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$175 | — | 2026-11-07 05:26 | 5.0% | $167 | karta | Pazara git ↗ |
Steam |
$194 | 80 | 2026-11-07 03:44 | 15.0% | $169 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$251 | — | 2026-11-07 05:26 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |