★ Driver Gloves | Diamondback (Field-Tested) — These driving gloves offer protection from the elements while still maintaining tactile sensation. It has been crafted out of a mix of tan leather, black leather, and snakeskin.\n\nStandard issue is for suckers... - Imogen, Arms Dealer In Training
| Aşınma | Normal |
|---|---|
| Factory New FN · 0.00–0.07 | $588 |
| Minimal Wear MW · 0.07–0.15 | $470 |
| Field-Tested FT · 0.15–0.38 | $351 |
| Well-Worn WW · 0.38–0.45 | $122 |
| Battle-Scarred BS · 0.45–1.00 | $75.88 |
| Kategori | gloves |
| Kasa | Glove Case |
Şu anda 6 pazarda $351 ile $599 arasında satılıyor — %70.7 fark. Likidite düşük: günde yalnızca 2 satış. Böyle bir eşya haftalarca bekleyebilir ve cazip bir ilan fiyatı, birinin onu ödeyeceği anlamına gelmez.
Bu skinin 5 aşınma seviyesini takip ediyoruz. En ucuzu $75.88 fiyatla BS, en pahalısı $588 fiyatla FN — aynı desen için 7.7 katlık fark; değişen tek şey aşınma. Son 30 günde fiyat $324 ile $700 arasında kaldı ve şu anda bir ay öncesine göre %6 daha düşük. Tüm zamanların zirvesi $900, dibi $324. Bu skinin float'ı 0.06 ile 0.8 arasında (tek bir aşınmanın değil, skinin tamamının aralığı): sayı düştükçe görünüm temizlenir ve aralığın ucundaki kopyalar ayrı değerlenir.
Skin beş aşınmanın hepsinde var, Factory New ile Battle-Scarred arasında; yani seçim her zaman temiz görünüm ile düşük fiyat arasında.
★ Driver Gloves | Diamondback (Field-Tested) 5 pazarda listeleniyor. En çok steam bırakıyor: $599 eksi %15.0 komisyon, net $521. En az lis bırakıyor: $351 eksi %~9.7 komisyon, net $317. Aradaki $204 fark hem farklı ilan fiyatlarından hem de farklı komisyonlardan gelir; büyük fark genelde ilanların aşınma veya durum bakımından farklı olduğunu gösterir, o yüzden satmadan önce eşyanın kendisine bakın. Steam cüzdanı yerine nakit çekmek istiyorsanız en iyi seçenek marketcsgo, net $371.
Komisyonlar pazarların standart satıcı oranlarıdır; Steam'in %15'i satıcı tutarı üzerinden alınır, bu yüzden net tutar fiyatın 1,15'e bölümüdür. Hacim indirimleri, promosyon kodları ve bölgesel farklar dahil değildir; Steam'den gelen tutar Steam cüzdanında kalır.
Tilde (~) ile işaretli oran, yayımlanmış bir rakam değil bizim tahminimizdir: pazarın kendi alış ve satış fiyatları karşılaştırılarak çıkarılır. Gerçek kesinti eşyadan eşyaya değişir ve ucuz ilanlarda genelde daha kötüdür.
| Pazar | Fiyat | İlan | Güncellendi | Komisyon | Elinize geçen | Para çekme | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lis-Skins en iyi fiyat |
$351 | 74 | 2026-11-07 21:08 | ~9.7% | $317 | karta | Pazara git ↗ |
Waxpeer |
$358 | — | 2026-11-07 21:08 | 6.0% | $336 | karta | Pazara git ↗ |
Market.TM |
$390 | — | 2026-11-07 21:08 | 5.0% | $371 | karta | Pazara git ↗ |
Skinport |
$401 | 12 | 2026-11-07 21:08 | 8.0% | $369 | karta | Pazara git ↗ |
Loot.Farm |
$534 | — | 2026-11-07 21:08 | — | — | komisyon kayıtlı değil | Pazara git ↗ |
Steam |
$599 | 7 | 2026-11-07 19:17 | 15.0% | $521 | yalnızca Steam cüzdanı | Pazara git ↗ |